Darłówko noclegi, informacje, wczasy w Darłówku

Bobolin

Bobolin plaża

Bobolin to nieduża miejscowość urlopowa w gminie Darłowo, usytuowany między Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 km). Bobolin stanowi część uzdrowiska Dąbki. Położony wśród lasów z przewagą sosny, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To doskonałe wprost miejsce do spędzenia wolnych dni dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy poszukują wytchnienia.

To także świetne miejsce do spacerów, wypraw rowerowych – przez Bobolin biegnie parę tras rowerowych. W miejscowości znajduje się też gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można w tym miejscu jednocześnie odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej lub wziąć parę lekcji hippiki.
Bobolin ma także dostęp do plaży morskiej. Od głównej trasy biegnącej poprzez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do do brzegu morskiego jest około kilometra. Jednakże część obiektów noclegowych znajduje się bliżej brzegu morskiego. Tutejszy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się także betonowe bunkry. Wejście na plażę prowadzi deptakiem przez sosnowy las.
W samym Bobolinie nie ma wielu sklepów ani obiektów gastronomicznych – zawsze można wybrać się do nich do sąsiedniego Darłowa bądź Dąbek. Za to baza turystyczna to na ogół domki letniskowe, domy wypoczynkowe, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Bogatą ofertę prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

Darłówko noclegi blisko plaży

Darłówko

Darłowo noclegi w Darłowie

noclegi w Darłowie nad morzem